Menü
Sepetim

Eğitim Kitapları

Arduino, Yazılım, kodlama vb. çeşitli kitapları bu bölümde inceleyebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Murat YücedağSayfa : 176Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıDünya genelinde 2000 civarında programlama dili arasında sürekli olarak kendine ilk 10 arasında yer bulan C# dilini öğrenerek yazılım dünyasında ilk ..
25,73TL
Vergiler Hariç:25,73TL
Yazılım Güvenliği Saldırı ve SavunmaYazar: Bünyamin DemirSayfa : 452Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıGüncel yazılım güvenliği zafiyetlerini saldırı ve savunma bakış açısı ile ele alıp, yazılım güvenliği sızma testleri ve güvenli yazılım geliştirme prensipleri i..
44,10TL
Vergiler Hariç:44,10TL
Raspberry PiYazar: Arda KılıçdağıSayfa : 200Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitaptaki bölümleri takip ederek Raspberry Pi ile neler yapabileceğinizi öğrenebilir, cihaza ince ayar yapabilir, yazılım projelerinizde kaynak olarak kullanabilir, bir sunucuya vey..
25,48TL
Vergiler Hariç:25,48TL
Python ile Çocuklar için ProgramlamaYazar: Mustafa Murat ÇoşkunSayfa : 200Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap, ülkemizdeki çocukların programlama öğrenme merakını gidermek ve onlara programlamanın temellerini Python diliyle anlatmak için oluşturulmuş bir ..
31,36TL
Vergiler Hariç:31,36TL
Python Eğitim KitabıYazar: Volkan TaşcıSayfa : 560Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıPython öğrenmek için ihtiyacınız olan tek kitap! Python Eğitim Kitabı, öğrenciler, mühendisler, çalışanlar ve Python öğrenmek isteyenler düşünülerek herkese hitap edecek şekilde ..
42,88TL
Vergiler Hariç:42,88TL
Projelerle ArduinoYazar: Kemal İkizoğluSayfa : 250Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi Dalıcıİnanılmaz bir hız ve büyüklükte üretilen bilgilerin günümüz dünyasında erişebilir hale gelmesi ve ürün haline dönüşebilmesi çok kısa sürede gerçekleşiyor. Kendin Yap – Maker hare..
29,11TL
Vergiler Hariç:29,11TL
PHP Eğitim KitabıYazar: Mehmet Ali UysalSayfa : 708Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıPHP öğrenmek için ihtiyacınız olan tek kitap! PHP, öğrenilmesi kolay, gelişmiş, sunucu taraflı, yazım standartları olarak esnek ve en önemlisi açık kaynaklı bir betik programlama dil..
50,18TL
Vergiler Hariç:50,18TL
Ofansif ve Defansif Siber GüvenlikYazar: İlker ErtuğrulSayfa : 404Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıOfansif ve defansif siber güvenlik kitabı bu alana yeni başlayacak ilgili ve meraklılar için hazırlandı. Siber güvenliğin ofansif tarafı dışında defansif tarafına..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Fatih Kadir AkınSayfa : 280Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıTemel Dil YapısıHarf Duyarlılığı (Case Sensitive)Noktalı Virgül ve Automatic Semicolon InsertionAnlamlı (Semantic) Kaynak KoduYazım Standardı ve K..
36,75TL
Vergiler Hariç:36,75TL
Mikrodenetleyiciler ile ElektronikYazar : Devrim ÇamoğluSayfa : 486Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Ömer Bakırcı21.Yüzyılda, artık mikrodenetleyiciler olmadan elektronikten bahsedemiyoruz. Analog ve sayısal çevrebirimleri ile mikrodenetleyiciler, yani üzerine program&..
33,81TL
Vergiler Hariç:33,81TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Ceren AkmanSayfa : 432 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKotlin ile Android Programlama öğrenmeniz için ihtiyacınız olan tek kitap! Durmadan gelişen teknoloji çağında Android uygulamaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır...
36,65TL
Vergiler Hariç:36,65TL
JAVA ile Android Programlama (Kitap)
Çok Yakında
Java İle Android ProgramlamaYazar : Çağlar ArtarSayfa : 421 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitapta temel ve orta düzeyde Android uygulamalar geliştirebilmek adına, talim edilmesi gereken konu başlıklarına yer verilmiştir. Konular yüzeysel değil, sade ve ..
38,71TL
Vergiler Hariç:38,71TL
HTML5, CSS3 ve JavaScript ile Web TasarımıYazar: Burak TokakSayfa : 328Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap her geçen gün gelişen web teknolojilerine sağlam bir giriş yapmak isteyen okurlar içindir. JavaScript ile web programlamanın gücünü arkamıza alıp HT..
42,88TL
Vergiler Hariç:42,88TL
Hızlı ve Kolay ArduinoYazar: Volkan KanatSayfa : 168Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıArduino Dünyası’na yeni adım atan herkesin merakla okuyacağı bu kitap ile temel Arduino uygulamalarının gerçekleştirilmesini öğreneceksiniz. Arduino ile yeni tanışmış fakat han..
13,48TL
Vergiler Hariç:13,48TL
Yazılım Güvenliği Saldırı ve SavunmaYazar: Aykut AlçelikSayfa : 432Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitabın 3. baskısı Google Ads tarafındaki tüm gelişme ve yenilikleri içerecek şekilde düzenlenmiş ve genişletilmiştir. Ele alınmış mevcut konulara ait ekran görü..
49,98TL
Vergiler Hariç:49,98TL
ESP8266 ve Arduino ile Nesnelerin İnternetiYazar: Hasbi SevinçSayfa : 128Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıNesnelerin İnterneti kavramı, birçok denetleyiciler ve geliştirme kartında kullanıldığı gibi Arduino ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Arduino’yu int..
24,50TL
Vergiler Hariç:24,50TL
Çocuklar için Scratch ile Arduino ProgramlamaYazar: Musa Sadık ÜnalSayfa : 232Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBir çocuğun kod yazması veya yeni şeyler üretmeye çalışması neden önemlidir? Çocuklara verilecek programlama eğitimi hem matematiksel hem de algoritmi..
34,30TL
Vergiler Hariç:34,30TL
Bilgisayar Kontrollü RobotikYazar: Devrim ÇamoğluSayfa : 442Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıTarihçesinden, ontolojsine, teorikten, pratiğe ve 11 açıklamalı uygulama ile kapsamlı bir Robotik Kitabı. Alet ya da makine yapan makinelerin yani Akıllı Robotların çağ..
42,88TL
Vergiler Hariç:42,88TL
Arduino ve Raspberry PI ile Nesnelerin İnternetiYazar: Gökhan DökmetaşSayfa : 256Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitapta gelişen bir teknoloji olan Nesnelerin İnterneti hakkında yapılmış örnek maker uygulamaları ile bu uygulamalarda kullanılan platformlar a..
36,75TL
Vergiler Hariç:36,75TL
Arduino ve Raspberry PI için Temel ElektronikYazar: Devrim ÇamoğluSayfa : 128Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap temel elektronik ile ilgili cebinizde taşıyabileceğiniz bir başvuru kaynağı olması için hazırlanmıştır. Arduino ve Raspberry PI eşliğinde elek..
18,62TL
Vergiler Hariç:18,62TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Akın AkçaoğluSayfa : 368 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıKitapta, Arduino’ya temelden giriş yapılarak robotik projeleri oluşturma konusuna odaklanılmıştır. Bununla birlikte basit yöntemler ve kolay temin edilebilen malz..
39,20TL
Vergiler Hariç:39,20TL
Java İle Android ProgramlamaYazar : Mustafa KarakaşSayfa : 304 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap, seksen örnek uygulama ile Arduino hakkında merak ettiklerinizi size sunacaktır. İlk baskısının kısa sürede tükenmiş olması, ikinci baskıda kitabın gün..
42,88TL
Vergiler Hariç:42,88TL
Arduino Hızlı Başlangıç RehberiYazar : Nazir DoğanSayfa : 80 SayfaYayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap Arduino’ya yeni başlayacaklar ve hızlı ilerlemek isteyenler için yazılmıştır. Kitapta Arduino’nun ne için kullanıldığı, Arduino çeşitleri ve Shield’ler i..
9,80TL
Vergiler Hariç:9,80TL
Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için C# ProgramlamaYazar: Gökhan DökmetaşSayfa : 572Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıBu kitap Arduino eğitimlerinde, workshop’larda, maker aktivitelerinde kullanılmak üzere özel olarak düşünülüp yayına hazırlandı. Şu ana kadar yapıl..
46,55TL
Vergiler Hariç:46,55TL
ArduinoYazar: Çoşkun TaşdemirSayfa : 280Yayın Yönetmeni : Suat ÖzdemirciEditör: Rahmi DalıcıCoşkun Taşdemir’in kaleme aldığı Türkiye’nin ilk yazılan ve en çok satan ARDUINO kitabının yeni baskısıyla artık sizlerle. İleri seviyede elektronik ve yazılım bilgisine sahip olmayanların..
42,88TL
Vergiler Hariç:42,88TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)