Menü
Sepetim

Sık Sorulan Sorular

Evet. Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Ancak sipariş aşamalarını ve kargo bilgilerini görüntüleyebilmek için üyelik girişi yapılması gerekmektedir. Üye olmadan sipariş verildiğinde sadece kargo takip kodu sms veya mail yoluyla gönderilmektedir.

Kargo süresi stok ürünlerde iş yoğunluğuna bağlı olarak genellikle aynı gün sevkiyat şeklindedir. Ancak bazı ürünler ve setler özel hazırlık gerektirebilmekte ve bileşenlerinin tedariklerinden doğabilecek gecikmelere karşı 3-4 gün sürebilmektedir. Özetlemek gerekirse stok ve hazırlıklara bağlı olarak kargo süresi 1-5 iş günüdür.

Tüm ürünlerimiz için çalışma garantisi veriyoruz. Ancak müşteri kaynaklı olarak bozulan veya deforme edilen ürünler için garanti verememekteyiz. Firmamızdan kaynaklanan kusurlar %100 sorumluluğumuz altındadır. Bu noktada internette hakkımızda yapacağınız araştırmalarda herhangi bir şikayet görme ihtimaliniz kesinlikle yoktur. 

Firmamızdan kaynaklı kusurlarda %100 sorumluluğu kabul ediyoruz ve kusurlarımızdan dolayı hiçbir şekilde maddi kaygı yaşamazsınız. Bu kapsamda arızalı ürün, kullanılamayacak kadar deforme olmuş veya yanlış gönderilmiş ürünler için kargo dahil tüm maliyetler tarafımıza aittir.

Müşteri kaynaklı deformasyon veya ürün arızaları tespit edilmesi durumunda sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bununla birlikte müşteri tarafından yanlış ürün siparişi verilmesi durumunda ürün değişimi yapıyoruz ve iade kabul ediyoruz ancak kargo masraflarını kabul etmiyoruz.

Önemli Uyarı: Siparişleriniz doğru ürün ve vaktinde kargoya tarafımızdan verilmesi durumunda kargo takibindeki sorumluluk size aittir. Kargo dağıtıcıları size ulaştıramaz veya ulaştırmaz ise siparişiniz kargo şubelerinde 3 gün beklemektedir. Bu durumda lütfen şubeden teslim alınız. Müşteri kaynaklı olarak ihmal edilir ve/veya kargo geri döner ise yeni oluşacak kargo masraflarını sizden talep etmekteyiz. Bu sebeplerle kargonuzu profil sayfanızdan kolayca takip edebilmeniz için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

E-fatura sistemini kullandığımız için siparişlerinizin faturası sitemizde kayıtlı bulunan e-mail adresinize en geç 3 iş günü içerisinde Hendese Teknoloji ve Tic. Ltd. Şti. firma unvanımızla gönderilmektedir. Ulaşmayan faturalar için muhasebe birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Projelerinizden ödeme alabilmeniz için faturada belirtilmesi gereken ekstra bilgileri (Proje numarası, proje takım ismi vb.) ödeme ekranındaki not kısmına yazabilirsiniz. Faturalarınız hazırlanırken bu notu dikkate alarak özenle ve doğru bir biçimde hazırlamaktayız.
Toplu alımlarınız veya kurumsal teklif talepleriniz için sitemizde üstteki linkten form doldurabilir veya iletişim bölümümüzdeki kurumsal mail hesabımıza listenizi gönderebilirsiniz.